Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

Przedstawiciel handlowy

Data publikacji:
17.6.2020
Miejsce Pracy:
Zielona Góra
Branża:
Sprzedaż / Handel
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Poszukuję Przedstawiciela Handlowego na Polskę Zachodnią(praca na obszarze woj. dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego)

Obowiązki

  • pozyskiwanie i obsługa klientów

  • zbierania i rejestracja na palmtopie zamówień klientów

  • monitoring płatności i kontrola rozliczeń klientów

  • znajomość asortymentu sprzedaży firmy

  • wizyty u klientów bez planowania (minimum 10 wizyt dziennie)

  • dystrybucja katalogów i gazetek promocyjnych, itp.

  • bez tworzenia raportów - są w formie zarejestrowanych przez PH zamówień

  • na początku pracy PH dostaje bazę klientów, a pozostałych musi zdobyć samodzielnie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w branży FMCG minimum 3 lata

Oferujemy:

  • okres próbny 3 miesiące, a potem umowa o pracę lub umowa kontraktowa B2B w oparciu o prowadzoną działalność

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń