Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

Przedstawiciel handlowy

  • Data publikacji:
  • 4.1.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Zielona Góra
  • Branża:
  • Sprzedaż / Handel
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Poszukuję Przedstawiciela Handlowego na Polskę Zachodnią(praca na obszarze woj. dolnośląskiego, lubuskiego, wielkopolskiego)

Obowiązki

  • pozyskiwanie i obsługa klientów

  • zbierania i rejestracja na palmtopie zamówień klientów

  • monitoring płatności i kontrola rozliczeń klientów

  • znajomość asortymentu sprzedaży firmy

  • wizyty u klientów bez planowania (minimum 10 wizyt dziennie)

  • dystrybucja katalogów i gazetek promocyjnych, itp.

  • bez tworzenia raportów - są w formie zarejestrowanych przez PH zamówień

  • na początku pracy PH dostaje bazę klientów, a pozostałych musi zdobyć samodzielnie

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w branży FMCG minimum 3 lata

Oferujemy:

  • okres próbny 3 miesiące, a potem umowa o pracę lub umowa kontraktowa B2B w oparciu o prowadzoną działalność

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników