Talent Partners
Przedstawiciel Handlowy (Branża Przemysłowa)

  • Data publikacji:
  • 20.12.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Mikołów
  • Branża:
  • Sprzedaż / Handel
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego Klienta - stabilnej, renomowanej firmy usługowej działającej w sektorze przemysłowym z siedzibą w Mikołowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów

Nr ref. PHM/23511

Najważniejsze obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów w obszarze firm z sektora przemysłowego,
  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,
  • obsługa zapytań ofertowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych usług,
  • sporządzanie ofert handlowych, wycen, doradztwo,
  • realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w sprzedaży usług,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i swoboda w komunikacji z klientem,
  • bardzo dobre umiejętności sprzedażowe,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • pracowitość, systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • determinacja do osiągania celów sprzedażowych,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie adekwatne do osiąganych wyników w pracy,
  • samochód służbowy,
  • pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków (karta paliwowa, telefon, laptop itp.).

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń