PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Przedstawiciel Handlowy Kalisz, Stawiszyn, Pleszew, Blaszki, Chocz

  • Data publikacji:
  • 28-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kalisz, Stawiszyn, Pleszew, Blaszki, Chocz

Firma PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego na terenie Kalisza i okolic

Zakres zadań:
• rozbudowa bazy klientów
• realizacja założonych planów sprzedażowych
• budowanie długotrwałych relacji biznesowych
• negocjowanie umów handlowych

Wymagania:
• wykształcenie średnie
• mobilność, dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole,
• prawo jazdy kat. B,
• minimum 1 rok doświadczeń w działaniach na stanowisku przedstawiciel handlowy
• znajomość technik sprzedaży i umiejętność zastosowania ich w relacjach biznesowych z klientem
• znajomość rynku FMCG

Oferujemy:
• interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pakiet szkoleń
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych efektów
• możliwość rozwoju
• narzędzia pracy (samochód, telefon)

Chętnych proszę o kontakt