Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Dla naszego Klienta, jednego z wiodących europejskich producentów opakowań wielokrotnego użytku z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy - Key Account Manager

  • Data publikacji:
  • 28-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Praca na terenie całego kraju
Numer ref. PHA/036/DZA

Zadania:

• Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obszarze branży logistycznej, gospodarki magazynowej i automotive
• Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy z klientami
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
• Stałe monitorowanie rynku
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku wśród potencjalnych klientów
• Nadzór nad procesem realizacji sprzedaży

Wymagania:

• Doświadczenie w obszarze sprzedaży w branży logistycznej, gospodarki magazynowej lub automotive
• Wiedza z zakresu systemów magazynowania zautomatyzowanego
• Zbudowane relacje z osobami decyzyjnymi w firmach z powyższych branż
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• Bardzo duża orientacja na klienta, silne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
• Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, bardzo dobra organizacja pracy
• Dobra znajomość produktów i usług oferowanych w logistyce lub automotive
• Otwartość, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
• Znajomość integratorów w procesach logistycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Pełną samodzielność działania na terenie całego kraju
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Samochód służbowy do użytku prywatnego
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w firmie o uznanej marce na rynku
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
• Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.

Oferta dotyczy pracy stałej