Jobs plus

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (MAZOWIECKIE I PODLASKIE)

  • Data publikacji:
  • 22-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Wraz z naszym Klientem, specjalistą od projektowania i produkcji funkcjonalnych i nowoczesnych elementów wyposażenia łazienek i kuchni, przedstawiamy wyjątkową ofertę pracy.
Poszukujemy osoby, która kompleksowo zajmie się budowaniem dobrych relacji z obecnymi klientami i pozyskiwaniem nowych. Uwielbiasz odpowiedzialne zadania, a sprzedaż to Twój żywioł? A zatem podejmij wyzwanie i aplikuj na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
(praca zdalna na terenie województw - mazowieckie i podlaskie)

Twoje najważniejsze obowiązki:
• obsługa sprzedażowa i posprzedażowa obecnych klientów firmy
• nawiązywanie relacji biznesowych i pozyskiwanie nowych klientów: sklepy, hurtownie, sieci marketów budowlanych, ew. deweloperzy
• nadzór nad realizacją zamówień sprzedaży
• praca nad budowaniem pozytywnego wizerunku firmy i oferowanych produktów

• posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy w branży sanitarnej, łazienkowej na podobnym stanowisku
• posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do częstych wyjazdów  – praca zdalna na terenie 2 województw
• potrafisz budować relacje biznesowe i łatwo nawiązujesz nowe kontakty
• jesteś samodzielny w działaniu, dobrze zorganizowany i zorientowany na realizację celów

Co możemy Ci zaoferować?
• zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą – koszty związane z prowadzeniem działalności pokrywa nasz Klient
• stałe wynagrodzenie + indywidualny system premiowania zależny od osiąganych wyników
• pracę od poniedziałku do piątku minimum 8 godzin dziennie
• wszelkie narzędzia niezbędne do pracy – telefon, samochód
• udział w szkoleniach organizowanych przez firmę

Czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.