Joanna
Dla Klienta zewnętrznego poszukuję

Przedstawiciel Handlowy - Polska Północna

Data publikacji:
9.2.2021
Miejsce Pracy:
Gdańsk
Branża:
Sprzedaż / Handel
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Prężnie działająca firma w obszarze FMCG z centralą w Gdańsku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

praca na terenie 4 województw: zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie i warmińsko-mazurskie
Zadania
pozyskiwanie i obsługa klientów
rejestracja na palmtopie zamówień klientów
monitoring płatności i kontrola rozliczeń klientów
dystrybucja katalogów i gazetek promocyjnych

Wymagania
doświadczenie w sprzedaży w branży spożywczej - warunek konieczny minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Handlowiec lub Przedstawiciel Handlowy
znajomość aplikacji MS Office - Word i Excel
prawo jazdy kat. B

Oferta
preferowana współpraca B2B w oparciu o umowę kontraktową samochód i palmtop bardzo dobre wynagrodzenie prowizyjne od zakontraktowanych zamówień w okresie próbnym 3 miesięcy stała podstawa wynagrodzenia

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń