Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy - Polska wschodnia

  • Data publikacji:
  • 28-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Polska wschodnia, woj podlaskie, lubelskie, podkarpackie

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Przedstawiciel handlowy
(sprzedaż fotowoltaiki, solarów, pomp ciepła, kolektorów)

Miejsce Pracy: Polska wschodnia - woj. podlaskie, lubelskie, podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za sprzedaż oferowanego asortymentu w regionie wschodnim i realizację planów sprzedażowych poprzez organizację, koordynację i prowadzenie handlu (KLIENT INSTALACYJNY, INSTALATORZY)
  • Odpowiedzialność za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi, wsparcie techniczne klientów w doborze odpowiednich produktów, ofertowanie, negocjowanie, pośredniczenie w procesie sprzedaży, prowadzenie dokumentacji, monitoring poziomu zadowolenia klientów oraz działań konkurencji
  • Wspieranie firmy w wydarzeniach branżowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetyki odnawialnej oraz znajomość rynku instalacyjnego w zakresie hurtowni i instalatorów
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Osoba dyspozycyjna, komunikatywna, samodzielna, sumienna, zorganizowana

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywacyjny system wynagrodzeń
  • Telefon, samochód służbowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)