Murier Poland Sp. z o.o.
Poszukujemy osoby na stanowisko

przedstawiciel regionalny/handlowiec/telemarketer

  • Data publikacji:
  • 10-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • województwo łódzkie,
  • Wynagrodzenie:
  • 1650 netto
  • Stanowisko:
  • Przedstawiciel Handlowy

Zatrudnimy dynamiczną, pełną optymizmu, sumienną, uczciwą i chętną do pracy z ludźmi osobę na stanowisku Przedstawiciela Regionalnego/telemarketera w domu

Zakres obowiązków:

 - sprzedaż produktów przez telefon

- rozbudowa obecnej bazy klientów

- dystrybucja towarów oferowanych przez firmę

- monitorowanie właściwego poziomu zapasów towarów handlowych u klientów firmy

- przygotowywanie i realizacja przedsięwzięć marketingowych, czynności reklamowych i promocyjnych wśród klientów firmy

- analiza rynków zbytu pod kątem sprzedaży towarów oferowanych przez firmę

- pozyskiwanie i przekazywanie do firmy informacji dotyczących działalności konkurencji, zapotrzebowania klientów, uwag klientów.

Wymagania:

- wysoka kultura osobista

- niekaralność

- komunikatywność

- umiejętność samoorganizacji, dyscypliny i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków

- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- system szkoleń z zakresu sprzedaży, budowania relacji z klientem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: e.strzyżewska@murier.com z dopiskiem Handlowiec woj. łódzkie

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz.U. 1997 nr.133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.