UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, istniejącej od ponad 25 lat, prężnie działającej firmy z branży drzewnej z kapitałem międzynarodowym, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel techniczno-handlowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

miejsce pracy: Szczecin; nr ref.: PT/08/2020

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych
  • Aktywna sprzedaż do Klientów określonych kanałów (detaliczny, hurtowy, deweloperzy, architekci)
  • Obsługa Klientów w punkcie sprzedaży
  • Analiza rynku pod kątem produktowym oraz prowadzonych inwestycji
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Raportowanie bieżących wyników pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Zaangażowanie i determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży drzewnej lub pokrewnej – będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w formie dogodnej dla kandydata, umowa o pracę lub kontrakt
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, samochód)
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)  poprzez skopiowanie poniższego linka: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6d5aec96e82542dc852c75f9c7256469

Gwarantujemy poufność.

Mail: biuro@unikadr.pl