Talent Partners
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Branża Chemiczna)

Data publikacji:
10.5.2019
Miejsce Pracy:
Łódź
Branża:
Produkcja / Przemysł
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Dla naszego klienta - renomowanej firmy, dużego koncernu chemicznego z siedzibą w Łodzi - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PTH/7405

Najważniejsze obowiązki:

  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań,
  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych,
  • bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej,
  • monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy,
  • otwartość, komunikatywność,
  • dynamika i skuteczność w osiąganiu celów,
  • zdolności negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyność - możliwość wyjazdów zagranicznych.

Mile widziane:

  • doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych (guma oraz dodatki do olejów i smarów).

Oferujemy:

  • pracę w dużej, renomowanej firmie, o uruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).

CV prosimy przesyłać na adres:

cv@talentpartners.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń