Ogłoszenie jest nieaktualne, zostało przeniesione do archiwum i nie ma możliwości aplikowania na tę ofertę.

Talent Partners
Dla naszego klienta - renomowanej firmy działającej na rzecz międzynarodowych koncernów chemicznych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (Dział Spożywczy)

Data publikacji:
11.3.2019
Miejsce Pracy:
Łódź
Branża:
Sprzedaż / Handel
Stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref. PHS/14210

Najważniejsze obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów firmy,
  • sprzedaż surowców przeznaczonych do produkcji dodatków do żywności,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • kontrola rynku i konkurencji,
  • raportowanie wedle standardów firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość branży dodatków do żywności,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, negocjacje,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju.

Mile widziane:

  • znajomość branży pod kątem dodatków do piekarnictwa lub branży mięsnej,
  • doświadczenie technologiczne w przemyśle spożywczym.

Oferujemy:

  • samodzielną pracę w polskiej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość nauki języka angielskiego w siedzibie firmy,
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, inne).