Martyna
Sprzedawca- Marilyn

Przyjmę Panią do pracy- pełen etat

  • Data publikacji:
  • 20-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Olsztyn
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Opis stanowiska:

-Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
- Dbanie o poprawność ekspozycji towarów
- Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych
- Dbanie o przyjazną atmosferę pracy
- Osiąganie założonych celów sprzedażowych i dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie (preferowane osoby, które zakończyły naukę)
- Dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy
- Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i w obsłudze klienta
- Obsługa komputera na poziomie dobrym
- Mile widziana znajomość języków obcych
- Umiejętność pracy zespołowej oraz dobrej organizacji pracy
Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

- Umowę na pełen etat
- Stabilne warunki zatrudnienia (po okresie próbnym umowa o pracę)
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Miłą atmosferę pracy
- Szkolenia z zakresu obsługi klienta
- Rozbudowany system motywacyjny

Osoby zainteresowane dłuższą współpracą prosimy o przesłanie CV poprzez stronę lento.
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!

Z wybranymi osobami skontaktujemy się dzwoniąc na podany w aplikacji numer telefonu.