Cpl Jobs

PtP Accountant z językiem niemieckim (m/k)

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
• Przetwarzanie faktur i not kredytowych;
• Rozwiązywanie codziennych zapytań, problemów oraz reklamacji dotyczących dostawców;
• Uzgadnianie sald z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
• Monitorowanie kont bilansowych;
• Wsparcie w działaniach związanych z końcem miesiąca.

Oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego;
• Doświadczenia w obszarze księgowości, szczególnie w obszarze PtP;
• Znajomości pakietu Microsoft Office;
• Zdolności analitycznych i interpersonalnych;
• Znajomość oprogramowania SAP mile widziana.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
• Możliwość pracy w międzynarodowym zespole;
• Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie;
• Atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów do wyboru (fitness, siłownia, kino itp.)
• Zdobycie cennego doświadczenia i przyjazną atmosferę pracy.