MAŁGORZATA PANKOWSKA

RECEPCJONISTA

  • Data publikacji:
  • 11-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • KRAKÓW

Jesteśmy nowo powstającym, kameralnym i klimatycznym hostelem w centrum Krakowa .
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika Recepcji Hostelu.
Praca w hostelu to niepowtarzalna okazja do poznania turystów z całego świata, dzielenia się swoimi doświadczeniami, zawierania nowych znajomości i przede wszystkim podszkolenia się w językach obcych!

Szukamy osób charyzmatycznych, otwartych i sympatycznych, lubiących ludzi.

Obowiązki:

  • bezpośrednia obsługa  gości hostelu

  • przyjmowanie rezerwacji

  • meldowanie i wymeldowywanie Gości

  • rozliczanie  należności Gości oraz wystawianie dokumentów sprzedaży

  • sporządzanie raportów dla przełożonych

  • obsługa systemów rezerwacyjnych

  • dbałość o jak najwyższy standard obsługi  Gości hostelu ,( osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za  przyjazne powitanie oraz za niezapomniany pobyt )

Wymagania:

  • biegła znajomość jęz. angielskiego; znajomość innych języków obcych jest  mile widziana

  • umiejętność profesjonalnej obsługi Gości - chęć pracy z ludźmi i dla ludzi

  • inicjatywa oraz zaangażowanie  w wykonywaniu powierzonych zadań

  • znajomość pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności organizacyjne , samodzielność w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność , rzetelność  i zaangażowanie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • miła aparycja i wysoka kultura osobista

 Dodatkowym  atutem przy wyborze kandydatów  będzie :

  • znajomość obsługi portali rezerwacyjnych m.in. booking.com

  • doświadczenie zawodowe bądź praktyki na podobnym stanowisku

  • zainteresowania związane z  turystyką i hotelarstwem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • otwartość na nowe inicjatywy twórcze

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji wraz z rozwojem firmy

Szukamy osób chętnych do długotrwałej współpracy, będziemy pracować 365 dni w roku :)

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem i oczekiwaniami finansowymi,   napisz również  kilka słów o sobie na adres e-mail: hostel.raf@gmail.com

Prosimy również o przesłanie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie. danych osobowych w zakresie doboru zawodowego /zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami .