Manpower

Recepcjonista/tka

  • Data publikacji:
  • 13-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gdynia

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Recepcjonista/tka

Miejsce pracy: Gdynia
Numer ref. REC/022/MSZ

Zadania:

• Obsługa gości odwiedzających firmę
• Odbieranie połączeń telefonicznych i kierowanie ich do właściwych osób w organizacji
• Kontakt z kurierami oraz ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej
• Kontakt z dostawcami artykułów biurowych oraz spożywczych
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
• Wykonywanie zadań zlecanych ad-hoc przez przełożonego
• Dbanie o wizerunek firmy i recepcji
• Przestrzeganie przepisów, zasad i procedur obowiązujących w firmie
• Wykonywanie prac administracyjno-biurowych

Wymagania:

• Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
• Zdolności komunikacyjne
• Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
• Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację - warunek konieczny
• Zaangażowanie w powierzane zadania oraz dobra organizacja pracy
• Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferta:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Po okresie ok. 4 miesięcy możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
• Ciekawa praca w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy
• Doświadczenie w środowisku międzynarodowym w rozwijającej się firmie
• Możliwość korzystania z benefitów: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, pakiet opieki zdrowotnej

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami, których profil zawodowy najlepiej odpowiada charakterowi stanowiska.

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."