DPM Sp z o.o.
Poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swoich kompetencji na stanowisku Recepcjonistka

Recepcjonistka/Recepcjonista

  • Data publikacji:
  • 21-01-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Recepcjonistka

Naszym Klientem jest biuro rachunkowe prężnie działające w środowisku międzynarodowym. Firma należy do międzynarodowego stowarzyszenia PrimeGlobal i obsługuje klientów z kapitałem zagranicznym.

Obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju swoich kompetencji na stanowisku:

R/01/DPM

Miasto: Katowice

Obowiązki:

  • Zarządzanie recepcją;
  • Ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • Przygotowywanie raportu kasowego i zestawienia do refaktur;
  • Przygotowywanie kart czasu pracy;
  • Aktualizacja bazy danych pracowników;
  • Zamówienia artykułów biurowych;
  • Kontakt z Centralą firmy;

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Obsługa urządzeń biurowych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – zatrudnimy jednak również osoby bez doświadczenia, gotowe do rozwoju,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Gotowość do rozwoju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zatrudnienia w wymiarze połowy etatu bądź na pełnym etacie – do wyboru;
  • Dużą samodzielność.

Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji na adres: mwieczorek@dpm.com.pl

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.