Talent Partners
Redaktor Serwisu Internetowego

  • Data publikacji:
  • 14-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Stanowisko:
  • Redaktor

Dla naszego Klienta - rozwijającej się firmy usługowo-technicznej z siedzibą w Krakowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref. RSK/10106

Najważniejsze obowiązki:

  • redakcja i korekta tekstów, autorskie relacja z targów branżowych, tłumaczenie tekstów z języka angielskiego,
  • współpraca z działami marketingu producentów i dystrybutorów,
  • przygotowywanie grafiki do artykułów w portalu, obróbka zdjęć, projekty reklam statycznych,
  • sprzedaż reklamy w portalu, negocjowanie warunków współpracy, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • współpraca z informatykiem - praca nad wyglądem portalu,
  • korekta artykułów, materiałów publikacyjnych,
  • przygotowywanie informacji prasowych,
  • kontakt z mediami branżowymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, jako redaktor, copywriter itp.,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pisania i redagowania tekstów, łatwość w posługiwaniu się tekstem,
  • umiejętność wyszukiwania nowości,
  • otwartość i komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • możliwości rozwoju,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń