PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH

Rekruter/ka

  • Data publikacji:
  • 07-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy/ Dresden
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

PUR Montage-Dienstleistungs-GmbH z siedziba w Dreznie to firma z branzy metalurgicznej. Zatrudniamy spawaczy/ślusarzy/Lakiernikow/Operatorow CNC.

Jesteśmy otwarci, elastyczni, ale działamy według określonych reguł. Długoletnie doświadczenie, wyrobiona opinia u klientów - zaufanie, bezpośredni kontakt z mistrzami produkcji / spawalnikami pozwala nam na długotrwałe zatrudnienie pracownikow z produkcji.

Obecnie szukamy pracownika na stanowisko:

Rekruter/ka

Obowiązki:

- dotarcie do kandydatów poprzez tworzenie i publikowanie ofert pracy

- selekcja otrzymanych aplikacji

- przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami do pracy w Niemczech

- opieka nad zatrudnionymi pracownikami

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A1,

- roczne doświadczenie zawodowe jako rekruter (lub inne w HR),

- znajomość branży metalurgicznej będzie dodatkowym atutem,

- gotowość do relokacji (Dresden)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

- pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum miasta

- pomoc w znalezieniu mieszkania

-  Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy

Hainsberger Straße 10b
01159 Dresden