Rekruter polskich pracowników na Czechy i Słowację

Jesteśmy agencją zatrudnienia, od 7 lat zaopatrujemy pracowników agencji w branżę budowy maszyn, motoryzacji i innych branż.

Działamy głównie w Czechach i na Słowacji. Najczęściej obsadzanym przez nas stanowiskiem jest Operator Produkcji. Naszym atutem jest szybkość dostarczania pracowników i ich jakość.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Szukaj odpowiednich pracowników w Polsce.
  • Przeprowadzanie wywiadów z pracownikami.
  • Komunikacja z kierownikiem projektu w Czechach i na Słowacji.

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu.
  • Zdolności do porozumiewania się.
  • Zaletą jest doświadczenie z zasobami ludzkimi i rekrutacją.

Oferujemy

  • Niezależna elastyczna praca dla międzynarodowej firmy.
  • Motywacyjna ocena finansowa zgodnie z wynikami.
  • Możliwość rozwoju kariery.

ilona.jarosova@newman-gr.com

+420 606 407 243