TWG Polska Sp. z o.o.
TWG Polska oferuje pakiet usług, takich jak rekrutacja, selekcja oraz zatrudnienie starannie wybranych i doświadczonych pracowników. Jest to samodzielna filia znanej holenderskiej firmy z branży pracy tymczasowej. Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym oraz pośrednictwie pracy. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko rekrutera.

Rekruter ze znajomością j. rosyjskiego lub ukraińskiego

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja i selekcja pracowników z Polski/Ukrainy/Białorusi do pracy w Polsce i za granicą,
  • Koordynacja przyjazdów pracowników do Polski,
  • Koordynacja wyjazdów pracowników za granicę,
  • Zapewnienie przepływu informacji między współpracownikami,
  • Tworzenie oraz wystawianie ogłoszeń o pracę,
  • Prowadzenie rekrutacji w SM, na portalach ogłoszeniowych i stronie www,
  • Aktywne uczestnictwo na targach pracy i w wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Minimum roczne doświadczenie w rekrutacji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy – telefon służbowy i laptop,
  • Premia uznaniowa,
  • Wyjazdy integracyjne w Polsce oraz za granice,
  • Coaching i szkolenia.