promedica24
Zatrudnię

Rekrutera terenowego

  • Data publikacji:
  • 21-06-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Strzegom

Promedica 24 to firma, która od 12 lat jest liderem w branży usług opiekuńczych dla osób starszych na rynku niemieckim, brytyjskim oraz polskim

  • Mamy 42 oddziały w Polsce oraz 13 oddziałów zagranicznych w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i Rumunii

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MOBILNY REKRUTER

JEŻELI:
- chcesz dorobić lub szukasz dodatkowej pracy,
- lubisz rozmawiać z ludźmi,
- masz co najmniej średnie wykształcenie,
- jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,

To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY:
- elastyczne warunki pracy,
- atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,
- współpracę z renomowaną firmą,
- nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunów/ek Osób Starszych lub Pielęgniarzy/ek w Niemczech.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz!

 k.lacna@promedica24.pl
 509892436