Zatrudnimy do zespołu osobę, która wsparłaby biznes w pozyskiwaniu kandydatów do pracy na stanowiskach niższego szczebla

Rekruter/Rekruterka

Zadania:

- publikacja ogłoszeń poprzez system ATS,

- wstępne, telefoniczne rozmowy z kandydatami,

- poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,

- współpraca z urzędami pracy, ohp, fundacjami wspierającymi pracodawców,

- udział w targach pracy,

- pozyskiwanie kandydatów w terenie, rozwieszanie plakatów.

Wymagania:

- komunikatywność, chęć do pracy z ludźmi i dla ludzi,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- determinacja w osiąganiu celu,

- odnajdywanie się w pracy pod presją czasu,

- multitasking

- kreatywne myślenie, szukanie sposobów na osiągnięcie celu.

Mile widziane doświadczenie w branży ochrony, w rekrutacji lub w obsłudze klienta.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- wynagrodzenie od 3500 do 4500zł brutto na okresie próbnym,

- samochód, laptop i telefon służbowy,

- bezpłatną opiekę medyczną w lux med,

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,

- wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do okularów, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp)

- premie kwartalne w postaci kart lunchowych,

- wsparcie zespołu, praktyczne i dokładne szkolenie,

- szkolenia branżowe oraz raz do roku szkolenie wyjazdowe,

- dobrą kawę z ekspresu :)

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania poprzez formularz: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Rekruter-Rekruterka/20538-19869-25-56d-2638.html