Marta

Różne stanowiska!! Praca na produkcji!! Holandia!!

  • Data publikacji:
  • 05-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca za granicą!! Od zaraz!!
Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • holenderska umowa o pracę na dłuższy okres
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • zapewnione zakwaterowanie
  • cotygodniowa wypłata

Wymagania:

  • dostępność na dłuższy okres czasu
  • chęć do przyuczenia na danym stanowisku
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • chęć i motywacja do pracy

Zakres obowiązków:

  • praca na drukarni przy sortowaniu ulotek reklamowych
  • praca na rozlewni napojów
  • order picker przy kwiatach na magazynie
  • praca przy pakowaniu orzeszków
  • praca na szklarni

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944zadzwoń

Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o.o - posiadamy certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 18450