Recruiters

RTR/GL Accountant with English

  • Data publikacji:
  • 16-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • ŁÓDŹ
  • Wynagrodzenie:
  • 5500 PLN Brutto
  • Stanowisko:
  • Księgowa / Księgowy
RTR/GL Accountant with English Miejsce pracy: Łódź/praca zdalna   Na ten moment proces rekrutacyjny oraz praca (po przeszkoleniu) odbywają się zdalnie. Docelowo jest to praca w Łodzi i klienta wymaga zamieszkania na terenie Łodzi lub w okolicy.   Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- koniecznie
  • Dobra znajomość zasad rachunkowości poparta doświadczeniem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku-wymagane
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (finanse/ rachunkowość/ księgowość)
  • Praktyczna znajomość programu SAP
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Samodzielność, staranność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie 5000-5500 brutto na start
  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji oraz pracę dla prestiżowych klientów
  • Profesjonalny szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Profesjonalną i miłą atmosferę pracy
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe: karta sportowa, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Pracę, którą możesz rozpocząć OD ZARAZ
Zakres obowiązków:
  • Obsługa ewidencji środków trwałych, okresowa amortyzacja oraz raportowanie korporacyjne (raporty wewnętrzne oraz zewnętrzne)
  • Wprowadzanie do ksiąg poleceń księgowania, naliczanie rezerw, rozliczenia międzyokresowych kosztów, uzgadnianie sald bilansowych, wystawianie faktur sprzedaży i not obciążeniowych lub uznaniowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych i realizacja poleceń przelewu w systemie bankowym
  • Wystawiania faktur VAT z tytułu sprzedaży usług dla spółek powiązanych, uzgadnianie sald z tymi spółkami na koniec okresu sprawozdawczego oraz raportowania
  • Wykonywanie czynności księgowych i sprawozdawczych zamykających dany okres lub rok
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres ng@recruiters.com.pl   Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php