Macrigi Ltd
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Sales Manager

  • Data publikacji:
  • 02-05-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Macrigi LTD jest platformą internetową, której celem jest promowanie wysokiej jakości produktów i usług Made in Italy, w różnych sektorach oraz kategoriach, w sposób, który zapewni wzrost oraz rozwój firm, będących jej częścią.

Inicjatywa zrodziła się z pomysłu Dyrektora Generalnego i założyciela G. Castelli, osoby z ogromną wiedzą w sektorze rzemieślniczym oraz rolno-spożywczym, natomiast rozwinęła dzięki współpracy z wieloma partnerami w różnych sektorach Made in Italy.

Więcej informacji na stronie: www.macrigi.com

Opis stanowiska:
Zadaniem Sales Managera Macrigi będzie prezentowanie oraz promowanie portalu Macrigi, przy jednoczesnej identyfikacji z projektem i celem biznesowym: ofiarowaniu małym i średnim włoskim firmom możliwości handlu swoimi produktami / usługami poza granicami kraju.

Wymagania:
Niezbędny dyplom ukończenia szkoły wyższej lub średniej;
Doskonała znajomość języka włoskiego;
Doświadczenie;
Doskonała umiejętność analizowania i oceny możliwości handlowych;
Intuicja biznesowa;
Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
Umiejętność rozwiązywania problemów;
Duch przedsiębiorczości;
Umiejętność pracy w zespole, ale także indywidualnie;
Determinacja, ambicja i rzetelność;
Elastyczność i łatwość adaptacji;
Pragnienie rozwoju zawodowego, zamiłowanie do Made in Italy.

Oferujemy:
Rozwój zawodowy
Możliwość pracy w dynamicznej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie