Szukasz dobrze płatnej pracy? Praca z nami to realne możliwości rozwoju i awansu, a nie wyświechtany slogan. Naszym klientem jest firma RestBill, która oferuje szybkie, bezpieczne płatności mobilne w restauracjach, hotelach, barach i klubach.

Sales Manager [HoReCa] - Warszawa

  • Data publikacji:
  • 11-03-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Wynagrodzenie:
  • 8000
  • Stanowisko:
  • Manager

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji
  • identyfikacja potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo w zakresie rozwoju na rynku HoReCa
  • rozwijanie sieci sprzedaży HoReCa
  • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych

NASZE OCZEKIWANIA

  • entuzjazm i zaangażowanie w codziennej pracy z Klientem
  • doświadczenie w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży oraz kontakcie z klientem;
  • chęć rozwoju w sektorze HoReCa
  • czynne prawo jazdy kat. B

NASZA OFERTA

  • atrakcyjne wynagrodzenie + nieograniczone prowizje
  • służbowy samochód i inne niezbędne do pracy narzędzia (telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich kompetencji w dynamicznej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy

❓ Masz pytania?

📩 Zapraszam do kontaktu lub na 📧 hr@salesboosters.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.