A&A
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko SAMODZIELNEJ KSIĘGOWEJ

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

A&A Marketing Sp. z o.o. to prężnie działająca firma z bogatym doświadczeniem w zakresie profesjonalnego zarządzania oraz wynajmu nieruchomości.

Zarządzamy jednym z największych portfeli nieruchomości komercyjnych w centralnej Polsce. W zasobach A&A znajduje się blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych, w tym obiekty biurowe, nowoczesne biuro coworkingowe w samym centrum Łodzi, centrum handlowe w Pabianicach oraz przestrzenie magazynowo – produkcyjne. W związku z nowymi inwestycjami oraz dynamicznym rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych w tym:
  • księgowanie faktur sprzedaży;
  • weryfikacja oraz księgowanie faktur zakupu;
  • weryfikacja oraz księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych;
  • uzgadnianie rozrachunków;
  • uzgadnianie obrotów i sald;
  • prowadzenie dodatkowych ewidencji wymaganych ustawami;
  • Sporządzanie deklaracji JPK_VAT;
  • Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: finanse, ekonomia lub rachunkowość;
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT i pozostałe);
  • znajomość przepisów rachunkowych;
  • znajomość pakietu MS Office ( Word, Excel);
  • dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność, obowiązkowość;
  • samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane:

znajomość programu finansowo- księgowego Comarch ERP Optima;

doświadczenie w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w przyjaznym zespole
  • pakiet benefitów pracowniczych grupy A&A