Quality Consulting
Samodzielna księgowa -praca od zaraz

Samodzielna Księgowa

Miejsce Pracy- Warszawa- Zamenhofa- Śródmieście

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie pełnej księgowości

- obsługa i nadzór nad płatnościami i rachunkami bankowymi

- kontrola merytoryczna dokumentów i poprawność księgowań

- nadzór i koordynacja poprawnego obiegu dokumentów

- sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych

- naliczanie podatków PIT, CIT, VAT do odpowiednich urzędów

- obsługa audytów księgowych i podatkowych

- komunikacja z klientem i kontakt z Urzędem Skarbowym

Wymagania:

- Wyksztalcenie min średnie ekonomiczne lub doświadczanie na stanowisku

samodzielnej księgowej

- doświadczanie

- praktyczna znajomość zagadnień rozliczeń płacowych, podatkowych i rachunkowości

- dobra organizacja pracy

- samodzielność , sumienność i dokładność

Oferujemy :

- stałą stabilną pracę na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę w miłym i pomocnym zespole

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem

513-659-148 oraz przesłanie cv na adres mailowy praca.qc@gmail.com bądź za pośrednictwem portalu .

KRAZ 27334