Jobs plus
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Naszym Klientem jest kancelaria podatkowa oferująca kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla firm i indywidualnych przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, organizacji społecznych, a także osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Szukamy samodzielnej osoby, która doskonale odnajduje się w księgowości i kontakcie z Klientem. Oferujemy pracę w której czeka na Ciebie sporo satysfakcjonujących wyzwań!

SAMODZIELNY/A KSIĘGOWY/A

  • Data publikacji:
  • 03-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa - Wola

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Naszym Klientem jest kancelaria podatkowa oferująca kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową dla firm i indywidualnych przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, organizacji społecznych, a także osób nieprowadzących działalności gospodarczej.

Szukamy samodzielnej osoby, która doskonale odnajduje się w księgowości i kontakcie z Klientem. Oferujemy pracę w której czeka na Ciebie sporo satysfakcjonujących wyzwań!

Zainteresowany/a? Aplikuj na stanowisko:
Warszawa – Wola

Twoje obowiązki to:
• pełna obsługa księgowa Klientów kancelarii – prowadzenie ksiąg, sporządzanie sprawozdań, analiz i raportów finansowych oraz deklaracji podatkowych
• obsługa firm o małej, średniej wielkości z różnych branż – produkcja, usługi, handel
• odpowiedzialność za kontakt z Klientem, w tym udzielanie wyjaśnień, porad i odpowiedzi dotyczących bieżącej obsługi

• masz co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• potrafisz w stopniu bardzo dobrym obsługiwać system Windows, Excel oraz Comarch Optima
• jesteś miłą osobą w kontakcie z Klientem i poza nim ;)

Dodatkowym atutem będą:
• doświadczenie w kancelarii podatkowej lub outsourcingu księgowym ze względu na specyfikę pracy
• posiadane wykształcenie wyższe i/ lub kursy
• uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
• umiejętność komunikacji w języku angielskim
• prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:
• możliwość nawiązania współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• pracę na pełny etat w godzinach 8 – 16 (z ruchomym czasem pracy 30 minut)
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia bilansowa raz w roku
• ubezpieczenie zdrowotne Enel-Med
• dopłata do ubezpieczenia na życie
• rozwój umiejętności i wiedzy

Czekamy na Twoją aplikację. Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem: samodzielny/a księgowy/a
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.