FOODjobs Sp. z o.o.

Samodzielny Technolog w Dziale RD

  • Data publikacji:
  • 03-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice
  • Stanowisko:
  • Technolog

Miejsce pracy: woj. śląskie

ZADANIA:

  • Samodzielne opracowywanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz doskonalenie produktów już istniejących
  • Aktywne prowadzenie i koordynacja projektów R&D
  • Przygotowywanie receptur, dobór surowca, dodatków
  • Wykonywanie kalkulacji produktowych
  • Samodzielne przeprowadzanie prób technologicznych
  • Ustalanie parametrów procesów technologicznych oraz ich nadzorowanie i kontrolowanie w procesie produkcji
  • Samodzielne prowadzenie dokumentacji technologicznej – składy receptur na etykietę, instrukcje technologiczne, raporty z prób
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i zakładowej
  • Ocena i klasyfikowanie surowców, półproduktów, wyrobów
  • Pobieranie prób do badań chemicznych i mikrobiologicznych

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – branża przetwórstwa mięsnego
  • Mile widziane doświadczenie w produkcji dań gotowych lub produkcji linii wege
  • Wykształcenie wyższe - technologia żywności lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na realizację celów
  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w młodym i otwartym zespole