Hr for Business sp.z o.o
Poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Security officer

  • Data publikacji:
  • 11.1.2022
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa Wola
  • Branża:
  • Ochrona Osób i Mienia
  • Stanowisko:
  • Ochroniarz / Pracownik Ochrony

Hr for Business sp. z o.o jedna ze spółek Grupy Impel poszukuje kandydata/kę na stanowisko: Security officer

Miejsce pracy: Obiekt biurowy - Warszawa Wola

PRACA OD LUTEGO

Główne zadania:

  • Kontrola osób i gości wchodzących do budynku (również gości zagranicznych)
  • Awizacja, kontrola dostępu
  • Bieżąca organizacja, koordynacja i obsługa recepcji

Wymagania:

  • Znajomość j.angielskiego w stopniu zaawansowanym (min. B2)
  • Dyspozycyjność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie
  • Wysoka kultura osobista

Gwarantujemy:

  • Pracę w godzinach 8-17 od poniedziałku do piątku
  • Pracę od lutego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w prestiżowym biurowcu na Woli
  • Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia zdrowotnego, karty sportowej i dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu a po godzinie 16-stej pod numerem 71 711 00 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna118

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń