Kancelaria Doradztwa Prawnego Paweł Granecki
Poszukujemy osoby na stanowisko sekretarki w kancelarii radcy prawnego

Sekretarka

  • Data publikacji:
  • 26-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa Śródmieście

Kancelaria radcy prawnego poszukuje osoby na stanowisko sekretarki :

Opis stanowiska pracy

  • Bieżąca obsługa sekretariatu;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Obsługa gości;
  • Nadzór nad pocztą wychodzącą i przychodzącą;
  • Dbanie o bieżące zaopatrzenie biura;
  • Sporządzanie zamówień oraz kontrola ich realizacji;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • 1 rok pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w stopniu komunikatywnym
  • będzie dodatkowym atutem ;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych;
  • Samodzielność;
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji czasu pracy;
  • Odpowiedzialność i sumienność;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia;
  • Przyjazną atmosferę pracy;

cv prosimy kierować na adres: p.granecki@ipzp.com.pl