Poszukujemy osoby na stanowisko

Sekretarka w kancelarii prawnej

  • Data publikacji:
  • 30-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Wynagrodzenie:
  • 3800-5000
  • Stanowisko:
  • Sekretarka / Sekretarz

Do zespołu kancelarii RPMS poszukujemy:

Sekretarki/Sekretarza

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa sekretariatu

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów

  • obsługa poczty tradycyjnej i mailowej, obsługa centralki telefonicznej

  • przyjmowanie i obsługa gości, dbanie o dobry wizerunek firmy

  • zarządzanie zakupami art. biurowych i spożywczych

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sekretariatu;

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office, w szczególności Excel i Word;

  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, skrupulatność;

  • wysoka kultura osobista, miła aparycja i otwartość na kontakt z klientem i pracę zespołową;

  • zdolności organizacyjne i porządkowe;

  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • przyjazną atmosferę w młodym i zgranym zespole

  • konkurencyjne wynagrodzenie zawsze na czas

  • umowę o pracę