Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681 Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów. Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży technologii pomiarowej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko: Senior Embedded Software Tester Miejsce pracy: Włocławek Zapraszamy do aplikowania!

Senior Embedded Software Tester

  • Data publikacji:
  • 21-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Włocławek, Bydgoszcz, Toruń
  • Stanowisko:
  • Informatyk

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży technologii pomiarowej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w firmie z ponad 100-letnią tradycją
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Nowoczesne technologie i narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów (między innymi: bezpłatne kursy językowe, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, premia roczna, bezpłatny wstęp do wybranych klubów fitness)
Obowiązki
  • Tworzenie i wykonywanie testów oprogramowania wbudowanego (firmware)
  • Tworzenie planów testów i przypadków testowych dla nowych oraz już istniejących funkcjonalności
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów testowych w języku Python
  • Analiza wymagań systemowych oraz błędów wykrytych w procesie testowania
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe o kierunkach informatycznym, elektronicznym, elektrotechnicznym lub pokrewnych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Ukończone szkolenia z zakresu zapewnienia jakości oprogramowania i automatyzacji testów (ISTQB itp.)
  • Bardzo dobra znajomość Python
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Wiedza z zakresu elektroniki cyfrowej i analogowej
  • Mile widziana znajomość C/C++, MS DevOps

Administrator Danych

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Personnel Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-413) ul. Gwiaździsta 66/2B.06., NIP: 8992937517.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych p. Mariusza Zajkiewicza z którym można się skontaktować wysyłając, tradycyjną poczta na adres spółki z dopiskiem RODO.

Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawa art. 22ą § 1 Kodeksu Pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. RODO (obowiązek prawny ciążący na administratorze danych osobowych).

Powierzone przez Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od momentu rozpoczęcia uczestnictwa w rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.