SpeedApp Sp. z o.o.

Senior Java Developer/ Architekt Programujący

  • Data publikacji:
  • 14-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa
  • Stanowisko:
  • Programista

Senior Java Developer/ Architekt Programujący potrzebny ASAP! Zatrudnienie długofalowe, szybki proces rekrutacyjny (1 spotkanie)!

Klient: bank
Lokalizacja: Warszawa (obecnie zdalnie)
Forma współpracy: B2B

Zadania:
- Tworzenie narzędzia klasy CRM dla wewnętrznych użytkowników obsługujących klientów korporacyjnych,
- Rozwój oprogramowania, aktywne programowanie,
- Pilnowanie architektury systemu,
- Współpraca z PO i mniej doświadczonymi członkami zespołu.

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku Java Developera min. 5 lat,
- Bardzo dobra znajomość Java 8, Spring Boot, CI/CD, Jenkins, Openshift,
- Doświadczenie w projektowaniu architektury systemu,
- Pozytywne nastawienie, chęć rozwiazywania problemów technicznych i wsparcia zespołu,
- Umiejętność pracy w metodyce Agile.

Oferta:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
- Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
- Dofinansowanie do karty Multisport,
- Stała opieka ze strony konsultanta.