SpeedApp
Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy

Senior .Net Developer

  • Data publikacji:
  • 17-11-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Zdalnie
  • Stanowisko:
  • Programista .NET / C#
Senior .Net Developer   Lokalizacja: Zdalnie

Zadania:

  • Tworzenie nowego i rozwój dotychczasowego oprogramowania
  • Codzienna współpraca z zespołem analityków, programistów i testerów
  • Dbanie o jakość i testowalność oraz utrzymywanie standardów kodowania
  • Współkreowanie architektury rozwiązań
  • Code Review

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczeni w pracy nad rozwojem złożonych systemów informatycznych działających w środowisku .NET/.NET Core
  • Biegłość w C#, Entity Framework, .NET/.NET Core
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów: WebAPI, WCF
  • Znajomośś relacyjnych baz danych (MS SQL Server), znajomość baz NoSQL jest mile widziana
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej
  • Postawy can do
  • Dobra znajomość języka angileskiego

Mile widziane:

  • Znajomość metodyki SCRUM
  • Znajomość Vue, TypeScript, JavaScript
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość GIT
  • Znajomość CI/CD
  • Znajomość technologii Docker

Oferujemy:

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia - B2B lub UoP
  • Możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami biznesowymi
    z zakresu kompleksowego zarządzania danymi/informacją/dokumentacją w firmie promującej procesy Digital Transformation
  • Szansę rozwoju własnej ścieżki kariery podczas pracy z najnowszymi wersjami platformy .NET Core
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Kartę Benefit