Cpl Jobs

Senior/ Payroll Specialist z j.angielskim (m/k)

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe oraz technologie informatyczne, poszukujemy kandydatów na stanowiska Starszych Specjalistów, Expertów:

Obowiązki:

  • Wsparcie dla działu HR w obszarze procesu payroll (end to end payroll);
  • Uczestnictwo w przenoszeniu/stabilizacji procesów;
  • Proponowanie usprawnień, doskonalenia i automatyzacji procesów;
  • Utrzymywanie kontaktu z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym;
  • Przygotowanie ewidencji, raportów, rejestrów na potrzeby managerów oraz klientów;
  • Aktywna współpraca z innymi działami i oddziałami w organizacji.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomości MS Office, Windows, programów HRowych;
  • Doświadczenie w obszarze payroll;
  • Umiejętności analityczne;
  • Uczestnictwo w przenoszeniu/tranzycji procesów, będzie dodatkowym atutem;
  • Chęć rozwoju, uczestniczenia w ciekawych projektach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet biletów do kina/teatrów, pakiety ubezpieczeń, pakiety emerytalne;
  • Możliwość udziału w tranzycji - Londyn;
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe;
  • Możliwość awansów – kreowanie ścieżki zawodowej;
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.