Joanna
Dla Klienta poszukuję

Senior Recruitment Project Manager

  • Data publikacji:
  • 8.6.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Branża:
  • Human Resources / Kadry
  • Stanowisko:
  • Manager

Opis stanowiska

Twój cel to: wsparcie całego zespołu i CEO w rozwijaniu naszej usługi oraz realizacji projektów tj.

  • zarządzanie projektami rekrutacyjnymi: dbanie o ciągłość projektu, komunikacja z klientem i dbanie wysoką jakość realizacji projektów,
  • rozwój biznesu: wdrażanie pomysłów na dotarcie do kolejnych rynków, budowanie strategii rozwoju usługi, działania marketingowe (wsparcie działań na rzecz budowania rozpoznawalności marki na rynku),
  • wsparcie przy wdrażaniu pomysłów na udoskonalenie platformy od strony nowych funkcjonalności,
  • budowanie sieci partnerów biznesowych: rekruterzy, lead makerzy,
  • wsparcie w bieżącej pracy całego zespołu.

Wymagania

Aplikuj, jeśli jesteś...

  • samodzielną osobą o dużej dojrzałości zawodowej z co najmniej 5-letnim doświadczeniem w rekrutacji,
  • osobą, która dobrze rozumie biznes rekrutacyjny, jego potrzeby i trendy,
  • człowiekiem o wysokich zdolnościach interpersonalnych,
  • pracownikiem orkiestrą - nie boisz się pracy wielowątkowej i umiesz ją dobrze zorganizować.
  • prawdziwą duszą towarzystwa spajającą ludzi: nasz zespół jest nietuzinkowy - musisz dobrze czuć się w towarzystwie ekstrawertyków,
  • jesteś z Wrocławia lub okolic – nie przewidujemy pracy full remote.

Przyda Ci się doświadczenie w roli senior/ leada zespołu rekrutacji, recruitment project managera, koordynatora zespołu rekrutacji/ HR. Pamiętaj, cały czas przedzieramy się przez dżunglę i razem z nami będziesz karczować zarośla – więc nie bój się zakasać rękawów, aby pracować.

Korzyści

Forma zatrudnienia: UoP lub B2B

Benefity:atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii od wyników,

Zyskasz różnorodną, stałą pracę na pełen etat w rozwijającej się kameralnej organizacji, w której dużo może zależeć od Twoich pomysłów; możliwość pracy hybrydowej po wdrożeniu; sensowne wynagrodzenie i opcję premii od wyników; produkt, w który wierzymy, wierzą nasi inwestorzy, użytkownicy i który cały czas fajnie się rozwija; pociesznych ludzi na pokładzie, z którymi nie grozi Ci nuuuda;perspektywę tworzenia rozwojowych rzeczy, które zmienią oblicze rekrutacji.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń