PRO-Search

Senior UX Designer

  • Data publikacji:
  • 10-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Rzeszów

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży druku fotograficznego i cyfrowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Projektowanie i prototypowanie zaawansowanych serwisów www, aplikacji www oraz mobilnych
• Praca w zespole z użyciem technik badawczych w projektach webowych i mobilnych
• Wsparcie w definiowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych
• Przenoszenie wymagań biznesowych na makiety i prototypy
• Prowadzenie badań jakościowych i ilościowych
• Testowanie i analiza gotowych rozwiązań
• Propagowanie w organizacji najlepszych praktyk UCD
• Wdrażanie najnowszych rozwiązań oraz innowacji UX i CX

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku UX Designera
• Bardzo dobra znajomość metodyki UCD oraz najnowszych trendów i zagadnień UX
• Praktyczna znajomość technik i narzędzi projektowych
• Umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy nad zróżnicowanymi projektami
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne, kreatywność
• Znajomość tematyki e-commerce

Oferujemy:

• Ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Elastyczne godziny pracy
• Gwarancję ciągłego rozwoju zawodowego, system szkoleń
• Udział w ambitnych i nowatorskich projektach IT o zasięgu międzynarodowym
• Atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne zatrudnienie
• Możliwość realizacji autorskich pomysłów
• Możliwość dołączenia do programu MultiSport i ubezpieczeń grupowych