GP PEOPLE
Poszukujemy osoby na stanowisko

Serwisant/mechanik rowerowy

  • Data publikacji:
  • 05-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz
  • Wynagrodzenie:
  • 20 zł brutto / godz.
  • Stanowisko:
  • Serwisant

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników.

Aktualnie naszym klientem jest firma, dla której poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby do wykonania czynności:

-serwisowanie rowerów/ obsługę magazynu

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Glinki

Oferujemy:

• wykonywanie czynności od poniedziałku do piątku (zdarza się 1 niedziela w miesiącu)

• umowę zlecenie/ o pracę w zależności od preferencji

• stawkę 20 zł brutto za godzinę pracy + premie sezonowe (1500 zł brutto)

Obowiązki:

• umiejętność naprawy roweru

  • regulacja przerzutek regulacja hamulców

• montaż i demontaż kół

  • centrowanie kół

Wymagania:

• znajomość branży rowerowej

• możliwość podjęcia zlecenia od zaraz

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Złożenie aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy jest potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej (https://www.gppeople.pl/wp-content/uploads/2020/01/GP_REM_Klauzula_informacyjna_2020.pdf) w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania