Marta Nowakowska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego. Dla naszego klienta, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Serwisant obrabiarek

  • Data publikacji:
  • 09-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Obowiązki

- Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn (obrabiarek)
- Praca w siedzibie firmy i wyjazdy serwisowe na teren Polski

Wymagania

- Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (serwisant szlifierek, tokarek lub frezarek)
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Premie