Derksen Polska sp. z o.o.

Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego

  • Data publikacji:
  • 15-01-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Pyskowice
  • Wynagrodzenie:
  • 2000 do 3500 zl
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta- czołowego producenta opraw, modułów i systemów oświetlenia awaryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyskowice + wyjazdy służbowe w kraju

Obowiązki:

- serwis, przeglądy, naprawy oraz uruchomienia systemów oświetlenia awaryjnego, a także opraw autonomicznych - na terenie całego kraju (praca wyjazdowa)
- prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów służbowych
- wsparcie działu reklamacji

Wymagania:

- uprawnienia SEP 1KV
- dyspozycyjność do pracy na wysokości powyżej 3m
- prawo jady kat. B
- umiejętność obsługi komputera
- wykształcenie minimum zawodowe lub średnie
- mile widziana obsługa platformy wolnobieżnej
- mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
- umiejętność pracy w zespole oraz organizacji czasu pracy

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (stawka około 2000 do 3500 zł netto+ premia zadaniowa)
- zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta: umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie B2B
- niezbędne szkolenia
- pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy serwisanta (w przypadku wyjazdów samochód służbowy oraz telefon komórkowy)
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu +48 517 491 707.