Talent Partners
Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant Urządzeń Przemysłowych

Serwisant Urządzeń Przemysłowych - Gliwice

  • Data publikacji:
  • 23.3.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Branża:
  • Produkcja / Przemysł
  • Stanowisko:
  • Serwisant

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Serwisant Urządzeń Przemysłowych

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. SUP/10510

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawa urządzeń przemysłowych u klienta i w siedzibie firmy,
  • udział w rozruchach urządzeń w miejscach instalacji,
  • wykonywanie prób końcowych urządzeń w zakładzie produkcyjnym,
  • samodzielne diagnozowanie i analiza usterek i awarii urządzeń,
  • montaż urządzeń przemysłowych i jego podzespołów.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - o kierunku mechanicznym, mechatronicznym, elektrycznym lub podobnym,
  • doświadczenie w montażu lub naprawie urządzeń przemysłowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach - wyjazdy serwisowe 2-3 dniowe,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego,
  • podstawowa znajomość zagadnień montażu bloków łożyskowych, układów napędowych pasowych, sprzęgłowych,
  • uprawnienia na wózki widłowe (możliwość odbycia kursu w firmie).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • system benefitów.

CV prosimy przesyłać na adres: cv@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń