Talent Partners
Ślusarz / Mechanik

  • Data publikacji:
  • 6.4.2021
  • Miejsce Pracy:
  • Chorzów
  • Branża:
  • Praca Fizyczna
  • Stanowisko:
  • Mechanik

Dla naszego klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Chorzowie - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Nr ref. SM/13612

Najważniejsze obowiązki:

  • naprawa urządzeń przemysłowych,
  • montaż urządzeń przemysłowych i jego podzespołów,
  • diagnozowanie i analiza usterek,
  • udział w rozruchach urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu technicznym, np. mechanika, mechatronika, elektryka itp.,
  • doświadczenie naprawach i montażach urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych, dokumentacji technicznej,
  • gotowość do wyjazdów serwisowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w firmie,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
  • system benefitów.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń