BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Ślusarz monter – maszyn i urządzeń (przemysł spożywczy) - DANIA

Data publikacji:
8.8.2019
Miejsce Pracy:
Dania
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Monter

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Aktualnie dla naszego klienta, duńskiej firmy – specjalizującej się w technologiach indywidualnego szybkiego zamrażania (IQF) – która opracowuje, produkuje i dostarcza na zamówienie zaawansowane zamrażarki dla różnych sektorów przemysłu spożywczego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz monter – maszyn i urządzeń
(przemysł spożywczy)

Nr Ref: smmu/ 08.19/Aalborg

Miejsce pracy: Aalborg Dania.

Zakres obowiązków:
Wszelkie prace związane z montażem maszyn i urządzeń, składaniem komponentów przy produkcji maszyn do przemysłu spożywczego, np.: urządzeń chłodniczych, maszyn do glazurowania, zamrażarek tunelowych. Wszelkie prace elektryczne, testy jakościowe przed spakowaniem i wysyłką do zagranicznego klienta. Praca z rysunkami technicznymi 3D.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy:

  • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii -  zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • organizację kwestii formalnych  tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
  • wynajem zakwaterowania  (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
  • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • rozpoczęcie pracy od zaraz,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

Oczekujemy:

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • znajomości rysunku technicznego 3D,
  • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
  • prawo jazdy i auto na wyjazd – dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/ lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego smmu/ 08.19/Aalborg na adres e-mail infopoland@bluecollar.dk

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora -  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie  - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;

2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń