Talent Partners
Dla naszego Klienta - stabilnej, międzynarodowej i stale realizującej nowe projekty firmy produkcyjnej z branży automotive posiadającej siedzibę w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko

Ślusarz Narzędziowy Form Wtryskowych

  • Data publikacji:
  • 30-12-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Żory
  • Stanowisko:
  • Ślusarz Narzędziowy

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • regeneracja i konserwacja form wtryskowych,
  • przygotowywanie form i narzędzi do procesu produkcyjnego,
  • wykonywanie przeglądów form oraz narzędzi produkcyjnych,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w dokonywaniu napraw i konserwacji form wtryskowych,
  • umiejętności ślusarskie (ciecie, szlifowanie),
  • umiejętność odczytywania i posługiwania się dokumentacją techniczną,

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi tokarki, frezarki, pilnikarki.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie produkcyjnej z branży automotive,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • szkolenia,
  • dogodne warunki pracy,
  • przyjazna atmosfera.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.