RENTA
Praca Niemcy

Ślusarz praca Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

jobprofile GmbH jest Państwa partnerem z 10-letnim doświadczeniem rynkowym w dziedzinie rekrutacji. Dzięki naszemu osobistemu wsparciu, znajdziemy prace, która najbardziej Ci odpowiada!

Dla RENTA Personaldienstleistungen GmbH w Ortrand szukamy od zaraz ślusarza (m/k) w pełnym wymiarze godzin!

Twoje zadania:

- Prowadzenie inspekcji
- Opieka, wsparcie i konserwacja
- Reperatura wszystkich kierunków kierowniczych

Oczekujemy:

- Naprawa systemów mechanicznych
- Przeprowadzanie regularnych prac kontrolnych
- Pielęgnacja, konserwacja i naprawa
- Naprawa wszystkich urządzeń operacyjnych

Oferujemy:

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- 40 godzin tygodniowo
- Praca od poniedziałku do soboty
- Praca w systemie 3-zmianowym
- Premia świąteczna i urlopowa
- Bonus zdrowotny do 240 euro rocznie
- Przyjazna atmosfera pracy

Wyślij swoje podanie na schwarzheide@jobprofile.de lub na adres

  • RENTA Personaldienstleistungen
  • Schipkauer Straße 8
  • 01987 Schwarzheide
  • Frau Felix
  • Tel.: 035752 94860