Derksen Polska

Ślusarz przemysłowy

  • Data publikacji:
  • 16-07-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Bad Essen/ Opole
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Dla swojego Klienta, jednego z wiodących producentów wyrobów stalowych w Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bad Essen Niemcy/Opole

Opis stanowiska

  • dobór narzędzi i maszyn niezbędnych do wykonywania pracy;
  • produkcja części krawędziowych/giętych;
  • samodzielność pracy w powierzonych zadaniach;
  • kontrola procesów produkcji i jakości;

odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń.

Oferujemy

  • umowa o pracę ze stawką 11 euro brutto + wypłacana dieta (na czas pobytu w Niemczech);
  • niemieckie świadczenia socjalne;
  • darmowe zakwaterowanie (na czas szkolenia);
  • pełne ubezpieczenie społeczne;
  • możliwość wyrobienia certyfikatów spawalniczych na koszt firmy;
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.

Wymagania

  • gotowość do odbycia półrocznego szkolenia na terenie Niemiec – warunek konieczny;
  • znajomość języka niemieckiego min. komunikatywna – warunek konieczny;
  • doświadczenie w wykonaniu różnego rodzaju prac ślusarskich;
  • doświadczenie w procesach spawalniczych: WIG, MIG, MAG;
  • czytanie rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn CNC.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 676.