Dla wzmocnienia naszego zespołu poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko:

- Ślusarz rur / spawacz

  • Data publikacji:
  • 10-10-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Firma Kauscher – Technik GmbH jest nowoczesnym i wszechstronnym niemieckim przedsiębiorstwem, która jest powiązana z Kauscher GmbH.

-          Ślusarz rur / spawacz

Zakres obowiązków:

-  instalacja, montaż, tworzenie, układanie, planowanie i oddawanie do użytku instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem budowy rurociągów,

- budowa kanalizacji, przygotowanie i montaż różnego rodzaju systemów przewodów rurowych włącznie z pracami spawalniczymi

- wykonywanie testów funkcjonalnych i ciśnieniowych

 Wymagania:

- dyplom potwierdzający kwalifikacje np. monter przewodów rurowych, lub spawacz i/lub wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie

- aktualne uprawnienia spawalnicze mile widziane (TIG, MAG, gazowe, autogen, elektroda otulona, spawanie z lustrem, spawanie z kontrolą radiologiczną)

 - umiejętność czytania rysunków izometrycznych

 - umiejętność pracy w zespole, motywacja oraz orientacja na klienta

- dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec

- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

- prawo jazdy kat.B

-  gotowość do prac montażowych

 - dobra znajomość języka niemieckiego

 - zmysł techniczny i motywacja do nauki nowego zawodu i podnoszenia kwalifikacji, również jako osoba z innej branży

Oferujemy:

•             Stabilne i długotrwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,

•             Comiesięczne wynagrodzenie na europejskim poziomie płatne terminowo na konto pracownika,

•             Bezplatne zakwaterowanie.

•             Dostęp do samochodu służbowego dla każdego zespołu w formie przewozu osób z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy na koszt pracodawcy,

•             Niezbędne narzedzia i sprzęt roboczy renomowanej firmy, zgodny z aktualnym stanem techniki,

•             Wsparcie polskiego kordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Odezwiemy się do Ciebie jak najszybciej w ciągu kilku dni!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

*praca z zachowaniem wymaganych środków ostrożności w związku z epidemią koronawirusa

Zainteresowany???

To Aplikuj!

Jak chcesz to zadzwon do nas po wiecej szczegolow do 12:00 pod nr tel.  0049/ 4961 - 97 04 32 (mowimy po polsku)

I aplikuj na adres E-mail: bewerbung@kauscher-haustechnik.de