Agencja Pracy Koncepcja

Ślusarz z doświadczeniem do Niemiec

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Niemcy – Frankfurt

Oferujemy:

•Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym

•Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego

•Zatrudnienie na pełny etat

•Wynagrodzenie w wysokości ok. 2150 Euro netto miesięcznie (stawka godzinowa oraz dieta)

•Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne

•Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

•Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne

•Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

•Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Obowiązki:

•Rozbiórka i składanie maszyn produkcyjnych oraz konstrukcji stalowych w dużym parku maszynowym

•Prace ślusarskie przy obróbce metalu: szlifowanie, borowanie, docinanie materiału

•Umiejętność czytania dokumentacji

•Inne – charakterystyczne dla w/w stanowiska

Wymagania:

•Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne

•Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego

•Doświadczenie zawodowe min. 4 lata

•Umiejętność spawania metodą MIG MAG, TIG mile widziane

•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

•Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.